.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

Ј.П ШЕНЕТ МЕРЛОТ КАБЕРНЕТ СО 2 ЧАШИ

SKU: 02700300
Достапност: На залиха
455 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЦРВЕНО ВИНО
Состав:АЛК.ФЕРМЕНТАТ ОД СВЕЖО ГРОЗЈ/ШИРА, 13% АЛКОХОЛ
Рок на употреба:ОЗНАЧЕН НА ПРОИЗВОД
Начин на чување:СОБНА ТЕМПЕРАТУРА
Производител:ЛЕ ГРАН ШЕ
Увозник/Дистрибутер:КОЛА СПИРИТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ РЖАН 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ РЖАН 350Г

56 ден
Слика од КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

17 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БРИОШ XL 500Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БРИОШ XL 500Г

69 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден