.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈУПИ 2Л

SKU: 08020058
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежителен безалкохолен пијалак
вода, шеќер, овошна база на портокал, јаглероден диоксид мин. 4,9 g/l, киселина (лимонска киселина), стабилизатори (гума арабика, E 444 макс. 300 mg/l, E 410, глицерол естери на смола од дрво макс. 100 mg/l), антиоксидант (аскорбинска киселина), ароми, конзерванс (Na бензоат) макс. 150 mg/l, бои (Е 160а, Е 160е). Сува материја мин. 8%.
180
Да се чува на темно место, на собна температура.
АТЛАНТИЦ ШТАРК д.о.о. Београд – огранак Паланачки Кисељак, Јозефа Шулца бр. 2, 11420 Смедеревска Паланка, Србија.
Увозник и дистрибутер за Северна Македонија: АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ д.о.о., Ул. Шар планина бр. 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ КЛАСИК ЛИМ. 4X0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ КЛАСИК ЛИМ. 4X0.5Л

165 ден
Слика од СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

48 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден