.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАКОБС ТРАДИЦИОНАЛНО КАФЕ 200 ГР

SKU: 03210251
Достапност: На залиха
134 ден 112 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од печено мелено кафе
Состав: Арабика кафе и Робуста кафе
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Jacops GRACE 
Увозник/Дистрибутер: Нелт Ст Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

142 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од М&М ЧОКОЛАДИ 150 ГР

М&М ЧОКОЛАДИ 150 ГР

95 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден