.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ЦВЕКЛО,ЃУМБИР, ЈАБОЛКО 250МЛ

SKU: 08051523
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ
Состав: Пастеризирано смути од 100% содржина на овошје,20%цедено цвекло,45% пире од јаболки.33%цедени јаболки,25% цеден ѓумбир.
Рок на употреба: 365 дена
Начин на чување: На суво и ладно место,по отварање да се чува во ладилник.
Производител: Јаболчело Доо
Увозник/Дистрибутер: Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

25 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЈЕ СО ЈАГОДА/ВАНИЛА 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЈЕ СО ЈАГОДА/ВАНИЛА 150Г

6 Поени
30 ден 26 ден