.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ВИШНА,НАНЕ,ЈАБОЛКО 250МЛ

SKU: 08051522
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ
Состав: Пастеризирано смути со 100% содржина на овошје,26%пире од вишни,26% пире од јаболки,44% цедено јаболко и 4% сок од нане
Рок на употреба: 365 дена
Начин на чување: На суво и ладно место,по отварање да се чува во ладилник.
Производител: Јаболчело Доо
Увозник/Дистрибутер: Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден