.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИЛИТО ЧИЛИ СОС МНОГУ ЛУТ 250 ГР

SKU: 16420124
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чили сос - јако лут

Вода, чили пиперка (16%), шеќер, доматно пире, готварска сол, модифициран скоб, оцетна киселина, стабилизатор (гуар и ксантан гума), регулатор на киселост (лимонска киселина), конзерванс (калиум сорбат макс.0.1%) и зачини

Рок на употреба: 300

Начин на чување: +25 степени

Мин Комерц Белград Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција Дооел Скопје

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*