.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦРН БАКАЛАР ФИЛЕТ 600Г

SKU: 17500204
Достапност: На залиха
489 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Замрзнат производ од риба – филетирани парчиња.
 Црн бакалар филет. Производот може да содржи: КОСКИ.
 12 месеци
 -18 или на пониска
 Ирида ДОО
 Фриком Београд ДООЕЛ - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

54 ден
Слика од ДИЊА ПОЛИДОР КГ (Р)

ДИЊА ПОЛИДОР КГ (Р)

33 ден
Слика од ХРАНА И ВИНО НАША СОЛ 350Г

ХРАНА И ВИНО НАША СОЛ 350Г

20 Поени
79 ден 70 ден