.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПИРИПИ КРЕМ КЛАСИК 750 ГР

SKU: 07150241
banner
Достапност: На залиха
246 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Мешавина од какао и млечен крем-производ
Состав:Мешавина од какао и млечен крем-производ,шекер, палмино масло,обезмастено млеко во прав(9%),сурутка во прав,какао-прав со редуцирана содржина на какао-маслац,лешник 2%(4% во какао-крем)целосно хидрогенизиранирастителни масла(палмино, од маслодајна репка),емулгатор(соја лецитин)ароми
Рок на употреба:270 дена
Начин на чување: Да се чува на суво и темно место до 20 ' C
Производител:PARAĆINKA
Увозник/Дистрибутер:Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

105 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

46 ден
Слика од ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

62 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

28 ден