.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕКИН ПИЛЕШКИ ШНИЦЛИ ПАНИРАНИ СВЕЖИ 200 Г

SKU: 13500729
banner
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Месо од пилешки гради (58%), панада (пченично брашно, квасец, сол, зачини), вода, масло од репка, сол, бел пипер, регулатори на киселост (дифосфати, трифосфати).
Начин на чување: Да се чува на температура од 0 до 4 ° C
Производител: KOKA d.d., Biškupečka ulica 58, 42000 Varaždin, Hrvatska
Дистрибутер: VINDIJA INTERNACIONAL DOOEL

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГРЕКОС ГРЧКИ ЈОГУРТ - БЕЛ ЈОГУРТ 400Г

ГРЕКОС ГРЧКИ ЈОГУРТ - БЕЛ ЈОГУРТ 400Г

75 ден
Слика од ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ВАНИЛА 175Г

ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ВАНИЛА 175Г

25 ден
Слика од БУСТЕР РЕБУСТ 0.5Л

БУСТЕР РЕБУСТ 0.5Л

52 ден
Слика од ЛАКТЕЛ КРЕМ ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДА 125Г

ЛАКТЕЛ КРЕМ ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДА 125Г

24 ден 21 ден