.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕДЕВИТА ПОРТОКАЛ 455ГР

SKU: 08130143
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Мултивитамински напиток со вкус на портокал
Состав: Шеќер, киселини: лимонска киселина, регулатор на киселост натриум хидроген карбонат, природна арома на портокал, плод од портокал во прав, Л-аскорбинска киселина,ДЛ- алфа-токоферил ацетат, никотин амид, згуснувач Е414, калциум Д- пантотенат, боја: Е160е, тиамин мононитрат, натриум рибофлавин-5-фосфат, пиридоксин хидрохлорид, цијанокобаламин, птероилмоноглутаминска киселина.
Рок на употреба: 360 дена
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Atlantic Cedevita d.o.o. Zagreb
Увозник/Дистрибутер:Атлантиц Траде доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

40 ден
Слика од ДАВИДОФ РИЧ БЛУ

ДАВИДОФ РИЧ БЛУ

120 ден
Слика од ГЛЕЈД СПРЕЈ ОСВЕЖУВАЧ ВАНИЛА 300МЛ

ГЛЕЈД СПРЕЈ ОСВЕЖУВАЧ ВАНИЛА 300МЛ

135 ден