.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕДЕВИТА ЛИМОН 455ГР

SKU: 08130141
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Mултивитамински напиток со вкус на лимон
Состав: Шеќер, киселина: лимонска киселина,природна арома на лимон, плод од лимон во прав, природна арома на лимон, Л-аскорбинска киселина, ДЛ- алфа-токоферил ацетат, никотин амид, згуснувач Е414, калциум Д- пантотенат, тиамин мононитрат, натриум рибофлавин-5-фосфат, пиридоксин хидрохлорид, цијанокобаламин, птероилмоноглутаминска киселина. Бојата на напитокот потекнува од витаминот Б2
Рок на употреба: 360 дена
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Atlantic Cedevita d.o.o. Zagreb
Увозник/Дистрибутер:Атлантиц Траде доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

39 ден
Слика од ГЛЕЈД СПРЕЈ ОСВЕЖУВАЧ ВАНИЛА 300МЛ

ГЛЕЈД СПРЕЈ ОСВЕЖУВАЧ ВАНИЛА 300МЛ

135 ден
Слика од ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

25 ден