.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕДЕВИТА ЛИМЕТА 455ГР

SKU: 08130142
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Мултивитамински напиток со вкус на лимета
Состав: Шеќер, киселини: јаболкова и лимонска киселина,природна арома на цитрус, плод од лимета во прав, Л-аскорбинска киселина,ДЛ- алфа-токоферил ацетат, никотин амид, згуснувач Е414, калциум Д- пантотенат, боја: Е141, тиамин мононитрат, натриум рибофлавин-5-фосфат, пиридоксин хидрохлорид, цијанокобаламин, птероилмоноглутаминска киселина.
Рок на употреба: 360 дена
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Atlantic Cedevita d.o.o. Zagreb
Увозник/Дистрибутер:Атлантиц Траде доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

53 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

40 ден
Слика од ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

25 ден