.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

Х&Ш ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СЕНЗИТИВ 360МЛ

SKU: 34401184
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Х&Ш ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СЕНЗИТИВ, PH БАЛАНСИРАН СО АНТИОКСИДАНТИ,ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН. ДО 100% БЕЗ ПРВУТ.
AQUA,SODIUM LAURETH SULFATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE,SODIUM CHORIDE, SODIUM XYLENESULFONATE, GLYCOL DISTEARATE,SODIUM CITRATE,PARFUM,DIMETHICONOL,PIROCTONE OLAMINE,SODIUM BENZOATE,DIMETHICONE,CITRIC ACID,GUAR HYDROXYPROPYLTTRIMONIUM CHLORIDE,TEA-DODECYLBENZENESULFONATE,HEXYL CINNAMAL,LINALOOL,TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROXITE,TRIDECETH-10,HEXYL CINNAMAL,MAGNESIUM NITRATE,METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE,MAGNESIUM CHLORIDE,METHYLISOTHIAZOLINONE,TRIETHYLENE GLYCOL,PROPYLENE GLYCOL,CI 42090, CI 17200
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОТПЕЧАТЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА НА ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
PROCTER & GAMBLE ИРСКА/ РОМАНИЈА/ ГЕРМАНИЈА / УНГАРИЈА
ТД НЕЛТ СТ ДООЕЛ,УЛ.32 БР.20,1041 ИЛИНДЕН

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГУАРАНА ЏОКЕР 0.25Л

ГУАРАНА ЏОКЕР 0.25Л

39 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ВАНИЛА КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН ВАНИЛА КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

29 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

29 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 180Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 180Г

14 ден