.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХУГВА ШАМПОН ЗА КОСА ПРОТИВ ПРВУТ 600МЛ

SKU: 34251405
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ШАМПОН ЗА КОСА
Состав: Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium Chloride, Cocamde DEA,Glucerin, Cocamidopropyl Betaine,, Parfum, Styrene/Acrylates Coplymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Citric acid, Amodimethicone, Cetromonium chloride, Trideceth-12, Tetrasodium EDTA, Zinc Pyrithione, Panthenol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazlinone, Methylisothiazolinone, CI 42090, Hexyl Cinnamal, Butylphenul Methylpropional, Linalool
Рок на употреба: 48месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Ендекс Кимиja, Истахбул-Република Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКА ВИРШЛА 200Г

ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКА ВИРШЛА 200Г

19 ден
Слика од ЕССЕ ЈАБОЛКО СОК 100% 1Л

ЕССЕ ЈАБОЛКО СОК 100% 1Л

59 ден
Слика од УЛКЕР ИКРАМ КАКАО 84 ГР

УЛКЕР ИКРАМ КАКАО 84 ГР

25 ден
Слика од КИВИ КАНЧЕ ПАРЧЕ (Р)

КИВИ КАНЧЕ ПАРЧЕ (Р)

39 ден