.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП КАШИЧКА ИНТЕГРАЛ.БАНАНА СО КРУША 190ГР

SKU: 05120741
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 70% (сок од круша* од концетрат од сок од круша 23%, банани* 22%, круши* 22%, лимонов сок* од концетрат од лимонов сок), вода, бланширани ПЧЕНИЧНИ снегулки*, интегрално ОВЕСНО брашно* 1.1%. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство.
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден