.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП ИНТЕГР. ЖИТАРИЦИ СО МЕШАНО ОВОШЈЕ 190Г.

SKU: 05120204
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Кашичка за деца
Овошје* 95% (сок од јаболко* од концетрат од јаболков сок со ниска киселост, јаболки*, банани*, манго*, сок од портокал* од концетрат од сок од портокал), ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ* 4% , ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ* 0,4%, антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

29 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден