.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ХИПП НОЌНА КАША СО БИСКВИТ 250ГР. КУТИЈА

SKU: 05120837
Достапност: На залиха
197 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМЕНКА 0.33 Л

ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМЕНКА 0.33 Л

5 Поени
32 ден 29 ден
Слика од МИЛКА БАДЕМ ТРАФЛ 300ГР

МИЛКА БАДЕМ ТРАФЛ 300ГР

179 ден
Слика од ЛАКАЛУТ ПАСТА ЗА ЗАБИ  АКТИВ ХЕРБАЛ 75МЛ

ЛАКАЛУТ ПАСТА ЗА ЗАБИ АКТИВ ХЕРБАЛ 75МЛ

164 ден