.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ИНТЕГ. ЖИТАРИЦИ СО КРУША 190ГР.

SKU: 05120203
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 84% (круши* 61%, сок од круша* од концетрат од сок од круша), вода, ИНТЕГРАЛНИ ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ* 4%, ИНТЕГРАЛНИ ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ* 0.5%, антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. * од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

29 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

10 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

30 ден