.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ИНТЕГРАЛНИ ЖИТАРИЦИ СЛИВА СО КРУША КАША 190Г

SKU: 05120838
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Oвошје* 86% (круши* 40%, модри сливи* 30%, сок од круши* од концентрат од сок од круши), вода, интегрални житарки* 5% (ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ*, ОВЕСНО БРАШНО*), антиоксидант – аскорбинска киселина. Напомена: содржи ГЛУТЕН *Од органско производство.
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

53 ден