.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250 МЛ

HELL ICE COFFEE CAPPUCCINO 250 ML
SKU: 03220462
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Hell лaдно кафе
Состав: Состојки: Hell лaдно кафе е вистински дел од неодоливо освежување на млеко. Квалитетно 75% млеко и лесна арома се главните предности на овој третман од највисока класа кога сакате да се однесувате кон нешто оригинално.
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*