.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАЈНЦ МАЈОНЕЗ ТЕГЛА 680 ГР

SKU: 16300163
banner
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ХАЈНЦ МАЈОНЕЗ ТЕГЛА 680 ГР
Состав: Масло од репка (68%), вода, пастеризирана жолчка од јајце (5%), алкохолен оцет, шеќер, скроб, сол, семе од синап, зачини, антиоксиданс (калциум динатриум EDTA)
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител: H.J. Heinz Foods UK Ltd.
Увозник/Дистрибутер: AWT INTERNATIONAL DOO (HEINZ)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ ХЛ 80Г

ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ ХЛ 80Г

49 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

42 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

10 Поени
48 ден 41 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден