.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАЈНИКЕН ПОВРАТНА АМБ 0,4Л

SKU: 02220228
banner
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 400ml • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката
Состав: Пастеризирано • Екстракт: 11,4% • Алкохол 5% • Енергетска вредност: 89КЈ/42kcal во 100mL
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина
Производител: Произведува и полни: HEINEKEN Романија S.A., Ул. Типографилор, бр. 11-15, Област 1, "С-Парк" Зграда, 013714, Букурешт, Романија • Произведено и полнето под надзор на Heineken Пиварница АД, Амстердам, Холандија
Увозник/Дистрибутер:• Увезено од: Словенија • Увозник: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р.Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 2,8% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 2,8% ММ 1Л

81 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден