.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

SKU: 02220219
Достапност: На залиха
43 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СВЕТЛО БЕЗАЛКОХОЛНО ПИВО ∙ СОСТОЈКИ: ВОДА, ЈАЧМЕНОВ СЛАД, ПРИРОДНА АРОМА, ЕКСТРАКТ ОД ХМЕЉ ∙ НЕТО-КОЛИЧИНА: 330ML ∙ ПАСТЕРИЗИРАНО ∙ ЕКСТРАКТ 5,3% ∙ АЛКОХОЛ 0.0% VOL ∙ ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА ∙ УПОТРЕБЛИВО ДО: ОЗНАЧЕНО НА ДНОТО ОД ЛИМЕНКАТА

 

СОСТОЈКИ: ВОДА, ЈАЧМЕНОВ СЛАД, ПРИРОДНА АРОМА, ЕКСТРАКТ ОД ХМЕЉ ∙ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ: 89KJ/21KCAL ВО 100ML

УПОТРЕБЛИВО ДО: ОЗНАЧЕНО НА ДНОТО ОД ЛИМЕНКАТА     

ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА    

ПОЛНЕТО ПОД НАДЗОР НА HEINEKEN ПИВАРНИЦА АД, АМСТЕРДАМ, ХОЛАНДИЈА ∙ ПРОИЗВЕДУВА И ПОЛНИ PIVOVARNA LAŠKO UNION D.O.O, PIVOVARNIŠKA ULICA 2, 1000 LJUBLJANA, SLOVENIA ∙

УВЕЗЕНО ОД РЕПУБЛИКА СЛОВЕНИЈА ∙ УВОЗНИК: ПИВАРА СКОПЈЕ АД, УЛ. 808 БР.12, 1000 СКОПЈЕ, Р.СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден