.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНИ ЧАШИ 24ЦЛ. 10/1 РАЈС ГРИН

SKU: 42100244
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Изработени од 100 % обновливи ресурси
Бренд: Дуни ;ЕCOECHO; Волумен: 24 цл; Материјал: Картон, обложен со биопластика, FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*