.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНА ЧИНИЈА 22ЦМ. 10/1 РАЈС ПИНК

SKU: 42100248
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Изработени од 99 % обновливи ресурси; Отпорни на истекување; Може да се рециклираат
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Димензија: Ø22 см; Материјал:Хартија/Облога на водена база; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*