.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНА КЕСА СО РАЧКИ 32*17*43ЦМ.

SKU: 42060379
Достапност: На залиха
11 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Хартиена кеса со рачки
Состав:Целулоза
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител:ЕУ
Увозник/Дистрибутер:Папироти Груп ул. Иво Лола Рибар бр. 132а Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*