.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУКТАЛ КЛАСИК МАЛИНАДА 1Л

SKU: 08051527
Достапност: На залиха
56 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ФРУКТАЛ КЛАСИК МАЛИНАДА 1Л

Состав: вода,глукозно-фруктозен сируп,пире од јаболко,мин 7%,пире од малина,шекер,киселина,гуар гума,црн корен,хибискус,арома

Рок на употреба: 1 година

Начин на чување: да се чува на суво и чисто место

Производител: Нектар Доо

Увозник/Дистрибутер: Кола Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КИНДЕР БУЕНО 43Г

КИНДЕР БУЕНО 43Г

43 ден 30 ден
Слика од СОКО ШТАРК СМОКИ ФЛИПС 130Г

СОКО ШТАРК СМОКИ ФЛИПС 130Г

29 ден 24 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

40 ден
Слика од Ц СУВ КВАСЕЦ 10 ГР

Ц СУВ КВАСЕЦ 10 ГР

9 ден