.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СМУТИ МАНГО И АНАНАС 250 МЛ

SKU: 08051578
banner
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Свежо исцеден сок од јаболко, пире од манго - 25%, сок од ананас - 20%, пире од банана, сок од портокал, сок од лимон
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КИНДЕР ЧОКОЛАДА 100Г

КИНДЕР ЧОКОЛАДА 100Г

72 ден
Слика од АКТИВИА СО МУСЛИ 280Г

АКТИВИА СО МУСЛИ 280Г

62 ден 55 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ

ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ

69 ден