.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СМУТИ АНАНАС АЛОЕ И МЕНТА 250 МЛ

SKU: 08051581
banner
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Ладно цеден сок од јаболко - 49%, сок од ананас -35%, пасирана банана - 6%, органски гел од алое вера - 8%, нане - 1%, сок од лимон - 1%, спирулина
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА 6Л

ГОРСКА 6Л

69 ден
Слика од ЛАДНА 6Л

ЛАДНА 6Л

66 ден
Слика од ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

63 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

219 ден