.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРЕШ ФУД ПИЛЕШКО ФИЛЕ ОД ГРАДИ КГ.

SKU: 13500734
Достапност: На залиха
325 ден

ПИЛЕШК0 ФИЛЕ ОД ГРАДИ РЕФУС. Вид на производ: свежо месо од живина . Пакувано во модифицирана атмосфера

Нутритивна вредност: 120 kcal, протеини 21г, масти 25г, заситени масти 0.6г, вода 4г

рок на траење 10 дена

Да се чува на температура од -2° до + 4°С. Производот се конзумира после термичка обработка

Интернационал Фреш Фуд Доо ул.100 бр.1 с.Врапчиште, РСМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДO 175Г

ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДO 175Г

19 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден