.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРАНК КАФЕ ЈУБИЛАРНО ИНТЕНС ВАКУМ 250 ГР

SKU: 03210255
Достапност: На залиха
154 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од печено и мелено кафе
Состав: Мелено печено кафе
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Franck d.d., Водоводна 20, 10000 Загреб, Хрватска
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO (FRANK)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

25 ден
Слика од ЈАФА КЕКС 150Г

ЈАФА КЕКС 150Г

15 Поени
55 ден 49 ден
Слика од ЈАФА НАПОЛИТАНКИ ЧОКО ПОРТОКАЛ 187 ГР

ЈАФА НАПОЛИТАНКИ ЧОКО ПОРТОКАЛ 187 ГР

57 ден
Слика од ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ  250 ГР

ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ 250 ГР

25 Поени
139 ден 120 ден