.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ 250 ГР

SKU: 03210254
Достапност: На залиха
139 ден 120 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од мелено кафе. Вакумирано ситно мелено кафе
Состав: Мешавина од печено мелено кафе
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се ​​чува на суво место!
Производител: Franck d.d., Водоводна 20, 10000 Загреб, Хрватска
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO (FRANK)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

25 ден
Слика од ЛИНДТ ЧОКОЛАДО ЛЕШНИК  БАДЕМ  СУВО ГРОЗЈЕ 300 ГР

ЛИНДТ ЧОКОЛАДО ЛЕШНИК БАДЕМ СУВО ГРОЗЈЕ 300 ГР

335 ден
Слика од ЈАФА КЕКС 150Г

ЈАФА КЕКС 150Г

15 Поени
55 ден 49 ден
Слика од ЈАФА НАПОЛИТАНКИ ЧОКО ПОРТОКАЛ 187 ГР

ЈАФА НАПОЛИТАНКИ ЧОКО ПОРТОКАЛ 187 ГР

57 ден