.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

"ФИНИШ ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТЕЊЕ МАШИНА ЛИМОН 250ML

SKU: 30440007
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Финиш течност за чистење машина за садови Го отсранува бигорот и нечистотиите од внатрешните делови на машината, ја чисти и внатрешната гума на машината
Aqua, PPG - 5, Laureth, Sedium, Cumenesulphonate, isepropyl Alcohol, Citric Acid, Parfum, Petassium Serbate, Limonene
5 години од датумот на производство
На суво место, подалеку од дофат на деца.
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден