.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ ТАБЛЕТИ КВАНТУМ УЛТИМЕЈД РЕГУЛАР 32/1

SKU: 30460129
banner
Достапност: На залиха
845 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Финиш квантум ултимејт таблети за машинско миење на садови содржи моќна формула за кристално чисто перење, остранува дамки, содржи сол, супер тсранувач на маснотии, состојки за брзо сушење, заштита од бигор,перење при ниски температури, не ги оштетува кристалните садови
Состав:Pentasodium Carbonate, Polivinil Alcohol, Fattyy Alcohol, Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Peroxide, Hemapolymer, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase, Peg -30, PEG-40
Рок на употреба:5 години од датумот на производство
Начин на чување: Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Производител:Reckitt Benckiser, Грција
Увозник/Дистрибутер:Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

47 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

29 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

84 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.35Л

СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.35Л

95 ден