.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ ТАБЛЕТИ КВАНТУМ УЛТИМЕЈД ЛИМОН 32/1

SKU: 30460128
banner
Достапност: На залиха
845 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Финиш квантум ултимејт таблети за машинско миење на садови
Состав:Pentasodium Carbonate, Polivinil Alcohol, Fattyy Alcohol, Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Peroxide, Hemapolymer, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase, Peg -30, PEG-40
Рок на употреба:5 години од датумот на производство
Начин на чување: Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Производител:Reckitt Benckiser, Грција
Увозник/Дистрибутер:Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

84 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

72 ден
Слика од ФИЛАДЕЛФИЈА КРЕМ СИРЕЊЕ 175Г

ФИЛАДЕЛФИЈА КРЕМ СИРЕЊЕ 175Г

202 ден
Слика од ЛАКИ СТРАЈК ДАБЛ КАПСУЛ

ЛАКИ СТРАЈК ДАБЛ КАПСУЛ

150 ден