.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОП-ТЕН-ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ СЕНСИТИВ СКИН 250

SKU: 34110028
Достапност: На залиха
124 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пена за бричење за чувствителна кожа.Има против воспалително дејство, не ја иритира кожата. AQUA, TRIETHANOLAMINE,STEARIC ACID,BUTANE,ISOBUTANE,PROPANE,PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN,SODIUM LAURYL SULFATE,CETEARETH-20, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE,MENTHOL,ALLANTOIN,TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN,EUGENOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, ISOEUGENOL,BUTYLPHENYL, METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL,HIDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE.36 месеци Внимавајте:Флаконот е под притисок .Лесно запаливо.Чувајте го од сонце и не го оставајте на температура преку 50 C . Држете го подалеку од запаливи средства. Не прскајте кон пламен или кон предмети кои светат. Не го дупчете флаконот и не го горете , дури и по употреба. Чувајте подалеку од очите. Да се чува подалеку од предмети што искрат. Чувајте го од деца.Избегнувајте контакт со очите. Упатство : Добро промешајте.Држете на растојание од 15 см од под мишката. Да не се прска низ или по алишта. Made in Turkey for RUBELLA Beauty AD BGНимекс доо, ул.Миодраг Илиќ бр.1 б, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*