.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТИТИЗ ЦЕДАЛКА ЗА ЛИМОН

SKU: 32081263
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Цедалка за лимон
Состав:Стакло,пластика
Рок на употреба:Неограничено
Производител:Титиз Пластик
Увозник/Дистрибутер: Евроазија Иц Вец Тиџарет Лимитед

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

5 Поени
33 ден 27 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден