.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕСОРИ ДИ ОРИЕНТЕ ЕДТ ЛОТОС И АКЦИЈА 100МЛ

SKU: 35140098
Достапност: На залиха
322 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПАРФЕМ
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL.
60 месеци од датумот на производство
Чувајте го оригиналниот сад цврсто затворен. Не го чувајте производот во отворени или неозначени контејнери. .Да се чува подалеку од отворен пламен, искри и извори на топлина. Избегнувајте директно изложување на сончева светлина.
Контер, С.Р.Л. В.ле Европа 12, 26855 Лоди Вечио- Италија.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД БЛУ 19 КС

ЧЕСТЕРФИЛД БЛУ 19 КС

100 ден
Слика од НЕСТЛЕ БЕБИ ДЕСЕРТ БИСКВИТ 100ГР 4/1

НЕСТЛЕ БЕБИ ДЕСЕРТ БИСКВИТ 100ГР 4/1

168 ден
Слика од ПРЕЗИДЕНТ МЛАД КАЈМАК 250Г

ПРЕЗИДЕНТ МЛАД КАЈМАК 250Г

135 ден