.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО ПЕСОК ЗА МАЧКИ 5 КГ.

SKU: 09080131
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕО ПЕСОК ЗА МАЧКИ 5 КГ.

Coстав: Минерал кој го згрутчува изметот од мачките , базиран на бентонит, направен од висококвалитетни состојки, со висок капацитет на апсорбирање течности и миризби.

Рок на употреба: Ако се складира правилно рокот на употреба на ТЕО Песокот е неограничен

Начин на чување: Се чува на темно и суво место. Не смее да дојде во допир со вода.

Производител: PUPIL Foods

Увозник: Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ЛОСОС 100 ГР.

ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ЛОСОС 100 ГР.

32 ден
Слика од ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

33 ден
Слика од МОРАНДО ХРАНА ЗА МАЧКИ ПАШТЕТА СО ЛОСОС 100ГР

МОРАНДО ХРАНА ЗА МАЧКИ ПАШТЕТА СО ЛОСОС 100ГР

45 ден