.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТВИНИ КЕКСИ СО ВАНИЛА КРЕМ БЕЗ ШЕЌЕР 176Г

SKU: 07010237
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Без шеќер сендвич бисквити со какао крем

пченично брашно, полнење 27% (растителна палмина маст, засладувач малтитол, пченкарен скроб, млечна сурутка во прав, концентрат од млечен протеин, емулгатор: соја лецитин, арома ванила), растителна палмина маст, засладувач малтитол,какао во прав со намалени маснотии 7%, млечна сурутка во прав, средства за нараснување на тестото: амониум бикарбонат и натриум бикарбонат, сол, емулгатор: соја лецитин, арома ванила. Производот содржи пченичен глутен, соја лецитин и млечни состојки.

13 месеци

Препорачана е собна температура 18-20C (мин 5C , макс 25C )

Виа Пром Доо Охрид

OKEAN-KOM TREJD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

59 ден 53 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

32 ден
Слика од ПИТСО ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100 ГР

ПИТСО ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100 ГР

25 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден