.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАЈМ АУТ АПЕТИСАНИ ВО ЧАША 200 ГР

SKU: 08081049
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Микс апетисани
Состав:Печени и солени лешници, индиски ореви, бадеми
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Да се чува на суво место
Производител: Бако
Увозник/Дистрибутер:Бако Бренд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*