.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАК МИКС СЕМИЊА 115Г

SKU: 05060468
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Солен крекер со семиња
Пченично брашно,брашно со додавање семе 13% (ломено соја зрно,ленено семе 22%,пченично брашно,семе од сусам 12%,семки од сончоглед 11%,соја брашно,пченица глутен),растително масло (палмино),растителна аст (палмина), екстракт од јачменов слад, средства за подигнување на тесто (амониум-бикарбонат,натриум-бикарбонат),шеќер,кујнска сол,антиоксиданс (екстракт од рузмарин),средство за третирање на брашно (натриум-метабисулфит).Може да содржи траги од јајца,јаткасто овошје,млеко кикирики и целер.
Означен на амбалажата
Да се чува на студено место,подалеку од јака светлина
Србија
Нелт Ст Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

13 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

30 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден