.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

С-ТРУ ДЕО СПРЕЈ ЛОВ ВИСПЕР 150МЛ

SKU: 35010724
banner
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ДЕЗОДОРАНС
Состав: Alchohol Denat., Ispbutane, Propane,Butane,Isopropyl Palmitate, Parfum, Ethylhexsylglycerin, Pentylene Glycol, Triethyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicytate, Vitral, Citronellol, Hexy; Cinnamal, Limonene, Linalool
Рок на употреба:48 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА И ЛЕСНО ЗАПАЛИВИ МАТЕРИИ
Производител:ЧЕШКА
Увозник/Дистрибутер:САРАНСТИС СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕЈБИ КЕАР ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ КАМИЛИЦИ 72/1

БЕЈБИ КЕАР ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ КАМИЛИЦИ 72/1

85 ден 62 ден
Слика од КЛИПСИ ФЛИПС ХОТ ДОГ 44Г

КЛИПСИ ФЛИПС ХОТ ДОГ 44Г

15 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

59 ден
Слика од ФРИКОМ ПОМФРИТ ЗАМРЗНАТ 1КГ

ФРИКОМ ПОМФРИТ ЗАМРЗНАТ 1КГ

115 ден