.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
12 Поени

СУТАШ АЈРАН 1.5Л

SKU: 12700374
Достапност: На залиха
89 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

АЈРАН Е ТРАДИЦИОНАЛЕН ТУРСКИ ПИЈАЛОК, НАПРАВЕН ОД ЈОГУРТ, ВОДА И СОЛ
ПАСТЕРИЗИРАНО И ХОМОГЕНИЗИРАНО КРАВЈО МЛЕКО, ВОДА ЗА ПИЕЊЕ, СОЛ (0.6%), СТАРТЕР КУЛТУРА.ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ 32 KCAL 135KJММ 1.8%,ЗАСИТЕНИ МАСТИ 1.2Г, ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ 2Г, ШЕЌЕР 2Г, ПРОТЕИНИ 2Г, СОЛ 0.6Г
34 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК МАКСИМУМ ДО 8`C
ЕВРО МЛЕКАРА ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

25 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

90 ден
Слика од ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ПИПИ ЕКСТРА 200Г

ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ПИПИ ЕКСТРА 200Г

42 ден