.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУПЕРФУД АПЕТИСАНИ КОКТЕЛ ФАНТАЗИ 200ГР

SKU: 08081082
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Фантази микс
Состав:Лешници, сушена брусница, индиски ореви, ореви, семки од тиква, гоџи бобинки, фисалис.
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Да се чува на суво место
Производител: Бако
Увозник/Дистрибутер:Бако Бренд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*