.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМНИА ЈОРГАН ЕДИНЕЧЕН 140*200ЦМ

SKU: 50350175
Достапност: На залиха
350 ден 299 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОМНИА ЈОРГАН ЕДИНЕЧЕН 140*200ЦМ

Опис на производ: Микрофибер јорган 140х200цм

Состав: Надворешен материјал: Микрофибер Полнеж: Полиестер

Производител: ДОО Комфи-Ангел Прилеп Северна Македонија

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

13 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

58 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

24 ден