.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА ОЛ ИН ОНЕ 70+6/1

SKU: 30460114
Достапност: На залиха
1199 ден 599 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Таблети за машина за перење садови5%-15% избелувач на кислородна основа,<5% фосфати, поликарбосилати; парфеми (бензен алкохол, цитрал, лимон); ензими2 години од датум на производствоДа се чува на суво помеѓу +5°C и +40°CХенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, СрбијаТотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од ДОВЕ ДРАЈ ОИЛ САПУН 100ГР

ДОВЕ ДРАЈ ОИЛ САПУН 100ГР

39 ден
Слика од ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО  ТБ 200МЛ

ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО ТБ 200МЛ

27 ден