.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СМАК ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ БИГОР 650МЛ

SKU: 31100003
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Средство за чистење бигор со пумпа
<5% нејонски површинско активни состојки
неограничен
Да се чува подалеу од дирекна сончева светлина
BOLTON MANITOBA
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од НИВЕА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ ИНВИЗИБЛ ПАУЕР 150МЛ

НИВЕА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ ИНВИЗИБЛ ПАУЕР 150МЛ

182 ден 125 ден
Слика од БЕЈБИ КЕАР ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ КАМИЛИЦИ 72/1

БЕЈБИ КЕАР ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ КАМИЛИЦИ 72/1

15 Поени
77 ден 65 ден
Слика од ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 2СЛ.700ГР 1/1

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 2СЛ.700ГР 1/1

109 ден