.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЛ БАНАТ ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА СО СЕЦКАН ЛЕШНИК 220ГР

SKU: 07042923
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СЛ БАНАТ ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА СО СЕЦКАН ЛЕШНИК 220ГР

Состав: Шеќер ,какао путер, полномасно млеко во прав, лешник 12%, какао прав со редуцирана содржина на какао путер,какао маса емулгатори(соин лецитин, Е 476), арома. Млечна чоколадна маса содржи вкупно сува материја на какао делови мин.30%. Може да содржи и траги од јаткасти плодови, кикирики и пченица.

Рок на употреба: означен на амбалажата

Начин на чување: Да се чува на температура  од 15°С-20°С, на суво место

Производител: РТД Свислион ДОО Требиње 

Увозник/Дистрибутер: ПИ Свисслион

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

26 ден
Слика од ТОНУС ЛЕБ 450Г

ТОНУС ЛЕБ 450Г

65 ден