.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.35Л

SKU: 02210106
banner
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СВЕТЛО ПИВО
ВОДА,ЈАЧМЕНОВ СЛАД,НЕСЛАДУВАНИ ЖИТАРКИ,ХМЕЉ, 4.5
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.

ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

5 Поени
39 ден 35 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

47 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

30 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

70 ден